050-435-55-99
096-535-55-99
  Всі контакти
(пусто)
UAH    USD
|
ru    ua

Мы участвуем в Петривской ярмарке на площади Пресвятой Марии!

В  Чернівцях проводиться міське свято «Петрівський ярмарок», присвячене дню Петра і Павла. Цього року Петрівський ярмарок святкує 228 років від року заснування. Перша згадка про Петрівський ярмарок датується 1786 роком, і на той час ярмаркове дійство тривало два тижні.
З часом Петрівка – так ще відомий цей ярмарок – змінювалась, починалось як невеличке містечко з наметів, і сьогодні являє собою гармонійно поєднані культурні та мистецькі заходи, майстер-класи, а також, звісно, продаж та презентацію різноманітних товарів та послуг на будь-який смак.
Петрівський ярмарок в Чернівцях проводиться протягом двох днів і розташовується в центрі міста – на основних площах та прилеглих до них вулицях. На ярмарку представляють свою продукцію підприємці з Чернівців та області, а також з інших областей України та навіть з-за кордону.
Петрівський ярмарок – це свято, на яке з нетерпінням чекають жителі Буковини та гості краю. Гуляючи центром Чернівців, кожен може не тільки відчути справжній ярмарковий настрій, знайти розваги до вподоби, але й придбати сувеніри та вироби народних майстрів, поласувати смаколиками традиційної буковинської кухні, прийняти участь в різноманітних майстер-класах.